Продаж техніки

Компанія «УкрАгроЛіз» реалізую сільськогосподарську техніку за допомогою своїх партнерів. З березня 2007 року компанія «Технополіс», яка є офіційним дилером фірми CLAAS в Україні, співпрацює з нашою компанією у сфері продаж техніки під брендом CLAAS.

Компанія «Технополіс» працює на ринку  сільськогосподарської техніки з 3 квітня 2001 року. 

З 26 листопада 2002 року, компанія «Технополіс» отримала статус партнера по збуту запасних частин CLAAS. Завдяки цьому вона отримала можливість пропонувати своїм клієнтам оригінальну продукцію та якісний сервіс.
Завдяки своїй продуктивній роботі компанія «Технополіс» була названа фірмою Клаас  надійним партнером. З 1 жовтня 2003 року компанія підписала дилерську угоду з фірмою CLAAS. Ця угода передбачала постачання оригінальних запчастин та сільськогосподарської техніки в Україну.

На сьогоднішній день була сформована наступна інфраструктура компанії «Технополіс»:
У місті Переяслав-Хмельницький був збудований центральний офіс, склад, технічна та ремонтна база. Були відкриті філіали у містах Суми та Бахмач. Філіали повністю забезпечені комп´ютереною технікою, що дозволяє опрацьовувати загальну базу даних по усім напрямкам роботи на усій території областей у режимі реального часу. Було підписано угоду  по продажу сільськогосподарської техніки та запчастин у Чернігівській області.

Компанія «Світ Агротехнологій», яка пропонує українському ринку техніку таких брендів як: Lemken, Mulmix, MaterMacc, , Baselier, Salford, New Holland, Case, співпрацює з компанією «УкрАгроЛіз» у сфері фінансів, тобто кредиту та лізингу.

Друк

    Зворотній зв'язок
Головна сторінка   |  Прес центр   |  Напрямок діяльності   |  Про компанію   |  Контакти   |  Вакансії   |  Рекламні матеріали   |  Зворотній звязок